Вітаємо переможницю конкурсу

Дата: 03.12.2018 09:18

Дарія Левчук, учениця 7 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, стала переможницею конкурсу «Безпечна громада» у другій номінації під назвою «Творча», де потрібно було виразити бачення своєї безпечної громади у вигляді малюнка.

Малюнок Дарії відібрали шляхом таємного голосування у Клесівській селищний раді, до якої було подано 57 робіт, а виконували їх - школярі зі всіх навчальних закладів громади.

Далі робота була виставлена на голосування на ФБ-сторінці організаторів конкурсу – Асоціації ОТГ, за підтримки ПрАТ «ДАТАГРУП», де були також представлені ще 79 малюнків зі всієї України.

Від організаторів конкурсу отримав головний приз – планшет - селищний голова Василь Федорович Гриник 27.11 на засіданні круглого столу «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» у м.Київ. А юній переможниці подарунок урочисто вручили на засіданні сесії Клесівської селищної ради 30.11.2018.

До привітань приєднався також присутній в залі засідань Народний депутат України Сергій Миколайович Євтушок.

Вітаємо Дарію з перемогою та висловлюємо щиру вдячність усім учням, що брали участь у конкурсі та всім, хто підтримав своїми голосами!