Відбудеться чергове засідання сесії Клесівської селищної ради

Дата: 17.12.2018 11:00

Орієнтовний порядок денний:

1.Про  затвердження  Програми   забезпечення  безпеки на території  Клесівської селищної  територіальної громади.

Доповідає:Ведров А.О.-головний  спеціаліст відділу  з    юридичного,

кадрового забезпечення та  мобілізаційної роботи

2.Про Програму забезпечення  пільгового  перевезення учнів, які  проживають   на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області  і у зворотньому  напрямку на 2019-2021 роки.

Доповідає:Чорна Н.В.-начальник відділу освіти, культури, молоді та

спорту.

3.Про затвердження Положення про Клесівську ланку об’єднаної  територіальної  громади  територіальної  підсистеми  єдиної державної системи цивільного захисту.

Доповідає: Романюк Л.М.-секретар селищної ради

4.Про  списання майна  комунальної власності  територіальної громади  Клесівської   селищної   ради  Сарненського   району Рівненської  області.

Доповідає:Ведров А.О.-головний  спеціаліст  відділу  з    юридичного,

кадрового забезпечення та  мобілізаційної роботи

5.Про умови  оплати праці  селищного голови Гриника В.Ф. в   2019 році.

Доповідає:Ведров А.О.-головний  спеціаліст відділу  з    юридичного,

кадрового забезпечення та  мобілізаційної роботи

6.Про делегування повноважень  зі здійснення   нарахування  та виплати  допомог, пільг та субсидій.

Доповідає: Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

7. Про затведження бюджету Клесівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

8.Про план роботи  Клесівської селищної ради  Сарненського району  Рівненської області на 2019 рік.

Доповідає: Романюк Л.М.-секретар селищної ради

9.Про  розгляд  звернень  громадян,  підприємств, установ та організацій   із  земельних  питань.

Доповідає: Дубчук Н.О.- завідувач  сектору  із земельних

питань