Миколай завітав у бібліотеку с.Пугач

Дата: 22.12.2018 10:26

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Тож  Пугачська публічно – шкільна бібліотека вирішила  подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в диво, в здійснення бажань і мрій.

Гостями свята  були учні Пугачської ЗОШ 1ст. та їх вчителі. Діти познайомилися з легендами,  оповіданнями про діяння святого, співали пісні про Миколая та про зиму, читали  вірші,  відгадували  загадки, з цікавістю подивилися лялькову виставу «Півник і двоє мишенят»,  підготовлену  учасниками лялькового гуртка.

Цього чудового дня , 19 грудня, Святий Миколай привітав всіх присутніх, побажав щастя, здоров’я, миру та подарував кожній дитині  смаколики і подарунки.

Прикрашена ялинка, зроблені власноруч сніжинки, цікаво оформлена  книжкова виставка «Розкажу Миколаю про  книгу яку я читаю» створили неперевершену святкову атмосферу.

Валентина Карплюк