Мир вкраїнській рідній хаті

Дата: 16.01.2019 12:40

13-14 січня 2019 року  для жителів Клесівської селищної ради в смт.Клесів та с. Карасин було проведено традиційний різдвяний фестиваль «Мир вкраїнській рідній хаті». У програмі прийняли участь аматорські вокальні гурти закладів освіти, культури, релігійних конфесій різної вікової  категорії та окремі виконавці, усього більше 200 учасників.

З вітаннями та найкращими побажаннями до жителів Клесівської об’єднаної територіальної громади звернувся селищний голова Василь Гриник.

Гостей свята в  селищі Клесів смачною різдвяної кутею пригощали  працівники колективів  місцевих закладів дошкільної освіти  «Веселка», «Дзвіночок», «Ясочка», а гостей свята в селі Карасин частували господині села свіжоспеченими дерунами, млинцями та юшкою.

За підтримки депутата Рівненської обласної ради О.Васильєва всіх бажаючих, хто завітав на святкові заходи, як у селищі Клесів так і у селі Карасин, напоїли гарячим чаєм з унікального столітнього двохсотлітрового самовару.

Всі учасники програми отримали дипломи про участь в різдвяному фестивалі та сувеніри, а також  спільно з глядачами  виконали колядки, щедрівки та віншували миру і спокою в кожному домі,добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги,успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я і всіх благ.