Чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат

Дата: 05.02.2019 12:26

02-03 лютого 2019 року в м. Рівне відбувся Чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. н., в якому прийняли участь 90 спортсменів. В чемпіонаті прийняли участь вихованки КЗ "Клесівської ДЮСШ" та СК "Фаворит". Серед 90 учасників чемпіонату кращі призові місця: 33кг Мацелик Соломія-1м; 33кг Дубовець Ірина-2м; 33кг Солоха Олена-3м; 36кг Глабець Іванна-3м; 50кг Пігаль Ірина-2м; 54 кг Дубовець Дарина-3м; 58кг Ковальчук Аліна-2м; 62кг Бугай Інна-1м.Вітаємо дівчат з хорошим виступом і бажаєм надалі перемог.

01-03 лютого 2019 року в м. Костопіль проходив Чемпіонат ІІ відкритого турніру  ДЮСШ «Олімпієць» з греко-римської боротьби під патронатом КСК «Базальтова скеля» .  В турнірі прийняли участь 2 країни Україна та Білорусь, 200 учасників, вдало виступили та показали свою майстерність вихованці КЗ "Клесівької ДЮСШ".  І місце- Марковець Михайло та Мірко Нікіта, ІІІ місце- Пігаль Володимир. Вітаємо юнаків з хорошим виступом і бажаєм надалі перемог. Також вітаємо тренерів за підготовку чемпіонів та призерів за підготовку чемпіонів та призерів Чемпіонату Рівненської області та відкритого турніру  ДЮСШ «Олімпієць» з греко-римської боротьби під патронатом КСК «Базальтова скеля».