Міжнародний день дарування книги відзначили у бібліотеці с.Пугач

Дата: 15.02.2019 11:04

Чи всім відомо, що 14 лютого окрім Дня всіх закоханих відзначається ще й інше свято?! Так , так. І це – Міжнародний день дарування книги (InternationalBookGivingDay).

Започаткувала його американка Еммі Бродмур.  Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Згодом це починання підтримали усі книголюби  світу . Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу до книги та читання. Протягом п’яти років вона продовжує знаходити нових прихильників та учасників в усьому світі.

Долучилися до Всеукраїнської акції дарування книг   учні 1-4 класів Пугачської  ЗОШ І ст., які завітали  до бібліотеки   разом із директором  школи та  вчителями  і   поповнили фонд бібліотеки на 55 примірників. Це –  твори художньої літератури, галузеві та періодичні видання, дитяча література.   Особливо  хочу відмітити учнів 1 класу .

Користувачі  бібліотеки зможуть переглянути подаровані книги  на  виставці «Книги подаровані читачами».

Ми вдячні всім:  вчителям, батькам, школярикам   за безцінні дарунки та добру справу, бо впевнені – подарована література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду, надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчально-виховного процесу, сприятиме позитивному відпочинку.

Даруйте книги частіше, адже книга – не тільки джерело знань, вона – найкращий друг і порадник.

Валентина Карплюк