Літературно – мистецьке свято провели у клубі с.Клесів

Дата: 25.02.2019 12:52

21 лютого традиційно увесь світ святкує Міжнародний день рідної мови. Існує така традиція і в Україні. Адже, наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Працівники клубу та бібліотеки  с. Клесів  провели літературно – мистецьке свято «Українська мова – мова єднання». На святі  звучали вірші про рідну мову, проведено екскурс по історії мови, звучали   пісні про співочу, солов’їну, милозвучну українську мову.  Присутні переглянули тематичну виставку «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Родзинкою заходу було виконання української, повчальної  гуморески « Кухлик».

Тож, шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!