Захід у бібліотеці до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 25.02.2019 10:21

20 лютого у читальному залі Клесівської публічної бібліотеки спільно з працівниками Будинку культури  відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Присутніх ознайомлено з героїчними подвигами патріотів, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою для зміцнення власної держави в лютому 2014 року. До уваги користувачів була представлена виставка «Я з небесної сотні» та література на патріотичну тематику. Їм, мужнім, незламним українцям та їхнім побратимам, чиї душі на небесах, був присвячений погляд в історію «Нові часи - нові герої». Художній керівник Будинку культури нагадала присутнім на заході користувачам бібліотеки, учням про те, що минає ось уже п’ята  річниця від тих трагічних подій на Майдані, коли відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Дуже уважно, із сумом і болем присутні подивилися мультимедійну презентацію «Наша ціль – людське щастя і воля», відеоролик «Пам’яті Небесної Сотні». Вони нагадали кожному про ті трагічні події, що відбулися три роки тому. Взагалі, захід пройшов в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі. Почуте і побачене під час зустрічі-вшанування викликало щирі почуття в учасників.

Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!