У Клесівській громаді відсвяткували Масляну

Дата: 04.03.2019 18:12

3 березня на території міського Будинку культури селища Клесів відбувалося святкове дійство «Проводи зими, зустріч весни».

На початку свята до присутніх з вітальними словами звернувся селищний голова Василь Гриник. Опісля, розпочалася концертно-розважальна програма. Своїми виступами присутніх зачаровували учасники дитячого вокального ансамблю «Пташечка» Клесівської дитячої музичної школи(керівник Юлія Симончук), дитячого зразкового автентичного колективу «Оберіг» (керівник Галина Мартинюк), учнівського колективу Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівники Наталія Галах, Тетяна Войтко), учасники гуртка «Театральний вулик»(керівник Наталія Бенцал), дитячий вокальний колектив «Модні україночки» , жіноче вокальне тріо «Жовті мережки», жіночий вокальний ансамбль «Бурштинове намисто» клубу с.Клесів, жіночий вокальний ансамбль «Дивограй» клубу с.Карпилівка.

Особливістю цьогорічного святкування Масляної стало проведення конкурсу на кращу ляльку «Маслянку».(Умови участі та вимоги до конкурсних робіт були опубліковані на сайті Клесівської селищної ради в розділі «Новини».)

Саморобні «красуні» були виставлені на огляд  біля міського Будинку культури. Журі конкурсу кращими серед кращих визначило ляльки: клубу с.Клесів (І місце), ДНЗ №3 «Веселка»(ІІ місце), Пугачська ЗОШ І ступеню та Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів(ІІІ місце).

Доброю традицією у нашій громаді стало проведення під час масових свят благодійного ярмарку. Кожен охочий мав нагоду скуштувати млинців з різними начинками та інших смаколиків, а заразом і долучитися до хорошої справи. Загалом, за підсумками акції, було зібрано 8550 грн, які будуть направлені на лікування онкохворих дітей громади.

Ольга Мартинюк

Більше фото в Альбомі