Повідомлення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та Плану зонування території населеного пункту села Карасин

Дата: 07.03.2019 11:31

Ілюстративне фото з сайту lesovod.blogspot.com

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та Плану зонування території населеного пункту села Карасин Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Карасин  – Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області.

Процедура громадського обговорення обсягів СЕО генерального плану триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуться в приміщені селищної ради за адресою: Рівненська обл., Сарненський р- н, смт.Клесів, вул. Свободи,10.

З текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністраціїта Департаменту екології та  природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації можна ознайомитися в приміщені Клесівськоїселищної ради Сарненського району Рівненської області та на веб-сайті http://klesivska.gromada.org.ua.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутні.