У Клесівській громаді незабаром запрацює Інклюзивно-ресурсний центр

Дата: 11.03.2019 17:52

У Клесівській громаді незабаром запрацює Інклюзивно-ресурсний центр. Мова про це йшла на позачерговому засіданні сесії Клесівської селищної ради 6 березня 2019 року. Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Чорної, депутати одноголосно підтримали запропонований проект Статуту майбутньої комунальної установи, яка займатиме частину приміщення Клесівської районної лікарні.

Отож, перший крок зроблено – утворено комунальний заклад та затверджено його статут(Рішення сесії № 1840 від 06.03.2019). Наступне завдання – здійснити державну реєстрацію комунальної установи «Клесівський інклюзивно-ресурсний центр» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відповідно до встановленого законодавством порядку; провести роботу з підбору працівників Інклюзивно-ресурсного центру. А  Фінансовому відділу селищної ради при внесені змін до селищного бюджету на 2019 рік потрібно передбачити кошти на утримання даної комунальної установи.

Отже, уже найближчим часом діти нашої громади з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років можуть отримувати не тільки повноцінні корекційно-розвиткові послуги за місцем проживання, а й комплексну психолого-педагогічного оцінку розвитку.