Міжнародний жіночий день відсвяткували у клубі с.Клесів

Дата: 12.03.2019 09:35

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Напередодні, з цього приводу в клубі с.Клесів відбувся святковий концерт. Концертну програму «Зі святом весни дорогі жінки»підготували спільними зусиллями працівники сільського клубу та бібліотеки.

Вітали гостей свята вокальне тріо «Жовті мережки»,  жіночий вокальний ансамбль «Бурштинове намисто». Особливо цікавими та приємними стали дитячі виступи «Крутих україночок» та «Дивограю». Своїми чудовими виступами, майстерністю й емоційністю виконання, артистам вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з виконавців оплесками. Особливо звеселили глядачів українські   гуморески « Два куми» і « Кухлик».

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Присутні   милувались виставкою робіт  майстрині с. Клесів, незмінної учасниці вокального ансамблю «Бурштинове намисто», Ніни Цимбаліст. Роботи, представлені  на виставці, вирізняються різноманітністю і багатством тем, оригінальністю рішень, безпосередністю і щирістю виконання.

Протягом усього заходу святкову атмосферу у залі підтримували щирими вітаннями та побажаннями завідуюча клубом Поліна Шмотєва й ведучі – Назар Матюк та Антон Галах.

Валентина Карплюк