Клесівська ОТГ отримала набір енергоменеджера

Дата: 12.03.2019 09:18

5 березня у Києві в рамках Ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ», що впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» проектом «Енергоефективність у громадах ІІ», відбулася конференція для представників 30 партнерських ОТГ, що впроваджують систему муніципального енергетичного менеджменту (МЕМ). В заході взяли участь близько 80 осіб з 30 пілотних громад, серед них були й представники від Клесівської ОТГ.

Під час заходу відбулася урочиста церемонія вручення комплектів обладнання енергоменеджерів для кожної громади-учасника. Кожен комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера. Після вручення було проведено інтенсивний тренінг для фахівців ОТГ щодо використання цього обладнання.

Ініціатива впроваджується з вересня 2018 року та триватиме до кінця 2019 року. Наразі, громади вже пройшли низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочали його впровадження на місцях.  Очікується, що впровадження МЕМ в ОТГ забезпечить значну економію енергоспоживання та суттєво зменшить витрати на оплату енергетичних ресурсів.

За інформацією misto-em.org.ua