Відбудеться пленарне засідання сесії Клесівської селищної ради

Дата: 22.03.2019 15:07

Орієнтовний порядок денний:

1. Про  звіт  щодо  виконання Плану (Програми) соціально-економічного розвитку  Клесівської селищної ради Сарненського  району Рівненської області на 2017-2019 роки у 2018 році.

архітектури

2.Про звіт щодо виконання   програми  фінансової  підтримки  КНП «Центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Клесівської селищної ради у 2018 році.

Доповідає:Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

3.Про звіт щодо  виконання  програми  «Ліси Сарненщини  по Клесівській  селищній раді  на 2017-2018 роки у 2018 році.

Доповідає:Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

4.Про  хід  виконання  програми  охорони навколишнього природного середовища  у 2018 році.

Доповідає:Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

5.Про звіт щодо виконання програми   підтримки  громадських організацій  ветеранів війни  Клесівської  селищної ради  у 2018 році.

Доповідає:Бондар К.М.-начальник фінансового відділу

6. Про   звіт щодо  виконання Програми сталого розвитку  Клесівської селищної ради Сарненського району   Рівненської області на 2018-2020 роки у 2018 році.

архітектури

7.Про звіт  щодо  виконання програми   благоустрою населених пунктів Клесівської  селищної ради Сарненського району  Рівненської області на 2017-2018 роки у 2018 році

архітектури

8.Про звіт  щодо  виконання програми утримання  водопровідно-каналізаційних  мереж населених пунктів Клесівської селищної  ради Сарненського району Рівненської області  на 2017-2018 роки у 2018 році.

архітектури

9. Про звіт  щодо  виконання програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг комунальної   власності та загального користування місцевого значення і утримання вулиць на території   Клесівської селищної ради на 2016-2018 роки за 2018 рік.

архітектури

10.Про  звіт  щодо  виконання програми  капітального ремонту та реконструкції  житлового фонду Клесівської селищної  ради Сарненського району Рівненської  області на 2017-2019 роки у 2018 році.

архітектури

11.Про звіт щодо  виконання програми  забезпечення містобудівною документацією  населених пунктів та територій Клесівської  селищної ради Сарненського району Рівненської   області на 2016-2018 роки у 2018 році.

архітектури

12.Про списання  з балансу  КП «Клесівводоканал» Клесівської  селищної ради  багатоквартирних житлових будинків.

архітектури

13.Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора  комунальної  установи «Клесівський інклюзивно -ресурсний центр» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

спорту

14.Про затвердження   Положення про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників  комунальної установи «Клесівський інклюзивно-ресурсний центр» Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області.

спорту

15.Про звіт щодо виконання програми проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат  по Клесівській селищній раді Сарненського  району Рівненської області на 2017-2018 роки  за 2018 рік.

16. Про звіт щодо виконання програми  відпочинку та оздоровлення  дітей на

території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області

на 2017-2020 роки за 2018 рік.

17. Про звіт щодо виконання програми   розвитку фізичної культури та спорту

на території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області   на 2017-2020 роки за 2018 рік.

спорту

18.Про звіт щодо виконання програми  розвитку туризму на території Клесівської селищної ради Сарненського  району Рівненської області на 2017-2020 роки  за 2018 рік.

спорту

19.Про Порядок  оприлюднення інформації, що стосується діяльності  комунальних  підприємств Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської  області.

Доповідає:Ведров А.О.-головний  спеціаліст відділу  з    юридичного,

кадрового забезпечення та  мобілізаційної роботи

20.Про преміювання Клесівського  селищного голови Гриника В.Ф. в ІІ кварталі 2019 року.

Доповідає:Ведров А.О.-головний  спеціаліст відділу  з    юридичного,

кадрового забезпечення та  мобілізаційної роботи

21.Про  розгляд  звернень  громадян,  підприємств, установ та організацій   із  земельних  питань.

Доповідає: Дубчук Н.О.- завідувач  сектору  із земельних

питань.

Проекти рішень можна переглянути та завантажити у розділі "Проекти рішень сесій Клесівської селищної ради", підрозділ -  "Проекти рішень на розгляд сесій у 2019 році" .