Вдячні за подаровані книги

Дата: 25.03.2019 16:47

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. Публічно – шкільна бібліотека с.Пугач , щиро вдячна за книги, отримані в дар бібліотеці від в.о. начальника ВП «Клесівський карєр» Філії «ЦУП» АТ «Укрзалізниці» Олега Семеновича Дзюби.

Висловлюємо свою подяку за внесок у формування фонду бібліотеки,а це   – 40 книг :  художня література  сучасних письменників Ірен Роздобудько, Ганни Медвідь, Мирослава Дочинця, Лариси Денисенко, поезія Богдана Стельмаха з автографом письменника, історична , дитяча література.

Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги - це завжди свято для кожного користувача бібліотеки.

Впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання підростаючого покоління, відродженню культури та духовному зростанню. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

Валентина Карплюк