26 березня - День Національної Гвардії України!

Дата: 26.03.2019 10:05

Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії України(НГУ). Військовослужбовці НГУ захищають територіальну цілісність та суверенітет України, допомагають правоохоронцям забезпечувати громадську безпеку в середині країни.

13 березня 2014 року Верховна Рада України прийняла законопроект «Про Національну гвардію України», який підтримали 262 депутати. А Президент України Петро Порошенко своїм указом від 18 березня 2015 року встановив 26 березня Днем Національної гвардії України.

В Нацгвардію були перекваліфіковані Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України. Це військове формування з  правоохоронними функціями, керівника якого призначає Верховна Рада України за поданням Президента.

Щороку ми відзначаємо цей день зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході нашої держави.

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро зичимо Вам та Вашим сім`ям міцного здоров`я, родинного благополуччя, душевного спокою та мирного неба. Божого благословення Вам, високого професіоналізму і стійкості!