Оголошення для керівників бюджетних установ соціально-важливої сфери Клесівської ОТГ

Дата: 28.03.2019 10:43

Керівникам бюджетних установ об’єктів соціально-важливої сфери, які знаходяться на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Починаючи з 01 березня 2019 року в Україні запроваджується добове балансування  на ринку природного  газу, в умовах якого постачання природного газу  споживачу здійснюється на підставі  договору постачання природного газу  та після  включення  споживача до реєстру  споживачів  постачальника в інформаційній платформі  Оператора газотранспортної системи (АТ «Укртрансгаз») у відповідному розрахунковому періоді.

З метою уникнення відключення об’єктів соціально важливої сфери від газопостачання,  бюджетним та комунальним установам необхідно здійснити перевірку включення  відповідних закладів до Реєстру постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС.

Для  здійснення перевірки потрібно перейти за посиланням:

http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html та ввести EIC-код споживача, який можна знайти в рахунку за послуги з газопостачання або в укладеному з оператором ГРМ договорі на розподіл  природного газу.

лист НКРЕКП від 28.02.2019 р. №2209/16/7-19