Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує про проведення земельних торгів у формі аукціону

Дата: 03.04.2019 16:13

ЛОТ №1 (32808)

Продаж права власності на земельну ділянку загальною площею 0.9190  га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованою в смт.Клесів, вул.Лісна. Кадастровий номер 5625455400:04:002:0023.

Стартова ціна продажу земельної ділянки 100447.00 грн. Розмір реєстраційного внеску 850.00 грн., гарантійного внеску 5022.35 грн. Внески сплачуються окремими платежами на р/р Виконавця торгів (ліцитатор Букацький Сергій Васильович).

Детальну інформацію про лот можна отримати на офіційному сайті Держгеокадастру України http//www.torgy.land.gov.ua /auction або у Виконавця торгів (ліцитатор Букацького Сергія Васильовича моб.тел.0679338470, роб.тел. 26-37-37).

Торги відбудуться у приміщенні Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області , вул.Свободи,10. Початок об 11 год. 06 травня 2019 року. Кінцевий термін прийняття заявок і сплати внесків 26 квітня 2019 року.