З Благовіщенням!

Дата: 07.04.2019 09:04

7 квітня ми святкуємо одне з 12 головних церковних свят – величне і світло свято Благовіщення Пресвятої Богородиці – це свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму.

Отож, цієї весняної днини від щирого серця бажаю, щоб Боже благословіння ніколи не покидало українську землю, а засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього.

Нехай у Ваших оселях завжди панує здоров’я, щастя, добробут, серце пламеніє любов’ю, а помисли будуть щирими та добрими!

Василь Гриник