З Всесвітнім Днем здоров’я!

Дата: 07.04.2019 10:32

Щиро вітаю із Всесвітнім Днем здоров’я!

День здоров’я — загальне свято не тільки працівників медицини та системи охорони здоров’я, але і всіх людей, які дотримуються засад здорового способу життя. Всіх тих, хто піклується про своє здоров’я, благополуччя своїх близьких і друзів. Свято відзначають усі небайдужі люди, для яких біди і хвороби інших не менш важливі, ніж їх особисті. Саме тому подію відзначають працівники охорони здоров’я, медицини та волонтери, які надають посильну допомогу всім нужденним.

Саме в цей день я хочу закликати кожного з нас зосередити зусилля на одному завданні охорони здоров'я, що має глобальний вплив на наше життя,- зберегти повноту  і продуктивність життя і робити внесок в збереження здоров’я своїх родин і суспільства.

Здоровий спосіб життя є важливим фактором, що сприяє підтримці фізичного і психічного добробуту, збільшенню тривалості активного життя  людини.

Бажаю Вам з розумінням і увагою ставитися до свого здоров’я!

З повагою,

Василь Гриник