ЮНІСЕФ “Громада, дружня до дітей та молоді”

Дата: 17.04.2019 12:33

9 квітня 2019 року в Клесівській селищній раді відбулося засідання круглого столу за участю представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),

Артур Айвазов - керівник секції соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні,

Богдан Ярема -  керівник освітніх програм ЮНІСЕФ в Україні,

Наїра Аветісян - керівник секції з захисту прав дітей ЮНІСЕФ в Україні,

Анна Омельчук - керівник проектів з питань захисту дітей ЮНІСЕФ в Україні

Олена Нижник - менеджер програми ЮНІСЕФ “Громада, дружня до дітей та молоді”, Марина Хромих - консультант програми ЮНІСЕФ “Громада, дружня до дітей та молоді”, Василь Гриник –селищний голова, Тетяна Коханевич заступник голови, працівники апарату Клесівської селищної ради, керівники закладів загальної середньої освіти, культури, громадських організацій.

Під час проведення круглого столу було надано аналіз гурткової роботи в закладах освіти і культури по залученню дітей та молоді до культурно-освітніх, спортивно-оздоровчих масових заходів в Клесівській селищній раді, напрацьовано пропозиції щодо покращення роботи з дітьми та молоддю спільно плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Сподіваємося, що взаємодія з ООН (ЮНІСЕФ) надасть не тільки дітям та молоді, а й громаді в цілому  нові можливості, які є ключовими цілями нашої діяльності.