Бібліотечний Великдень

Дата: 06.05.2019 16:01

Справжні дива  відбувалися  на терасі Пугачської публічно – шкільної  бібліотеки 3 травня.

У святкові Великодні дні до світу книг завітали учні 2 класу  Пугачської ЗОШ Іст. з директором школи Анною Олегівною  Островською та вчителем Сніжаною Миколаївною Коваль.

Школярики  ознайомитися з традиціями та звичаями святкування Великодня, послухали народознавчі оповідки «Великоднє диво - писанка». А також, дізнались чим крашанка відрізняється від писанки,  дряпанки,  крапанки та про народні звичаї й обряди, які супроводжувалися протягом святкових днів.

Діти із задоволенням відгадували загадки, брали участь у вікторині, малювали розмальовки на Великодню тематику, а на закінчення частувалися Великодніми смаколиками -  паскою і крашанками .

Валентина Карплюк