Вишиванка дітям зони АТО

Дата: 06.05.2019 16:20

Громадською організацією «Волонтерська Сотня Доброволя» п'ятий рік поспіль проводиться благодійна акція «Вишиванка - дітям АТО». Метою заходу є сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

У День вишиванки (у цьому році 16 травня) діти Донеччини та Луганщини хочуть, але не мають можливості одягнути вишиванку, українську символіку й долучитися до свята, тому сподіваються на нашу спільну допомогу.

Усі, хто бажають, мають змогу приєднатися до цієї акції й принести свою вишиванку або сорочку своїх дітей (з якої виросли або яку просто мають бажання подарувати).

Вишиванки великих розмірів будуть передані вчителям, вихователям дитячих закладів та сім'ям, які проживають у зоні обстрілів.

Збір вишиванок відбуватиметься до 10.05.2019.

Детальніше про зазначену акцію можна дізнатися за телефонами: 050 332 66 01 (керівник ГО «Волонтерська Сотня Доброволя» Наталя Воронкова); 093 687 03 38 (куратор акції Юлія Зайченко).