З 74-річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Днем пам'яті й примирення!

Дата: 08.05.2019 16:32

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, колективу селищної ради та  від себе особисто щиро вітаю з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Днем пам`яті і примирення!

Важко підібрати слова, якими можна було б передати всю повагу і вдячність за безсмертний подвиг наших батьків і дідів під час найжорстокішої війни. Ми всі, наступні покоління, у вічному неоплатному боргу перед  всіма, хто ціною свого життя і здоров`я здобув перемогу для  народів.

Схилімо голови у пошані перед усіма, хто з неймовірним патріотизмом, самопожертвою зупинив Другу світову війну та приніс мир і спокій.

Бажаю всім  доброго здоров`я, благополуччя душевного затишку,

мирного неба над головою, щастя, життєвої наснаги!

З повагою,

селищний голова