Результати засідання комісії з питань Бюджету участі

Дата: 17.05.2019 09:22

14 травня 2019 року в Клесівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань Бюджету участі.  Загалом надійшло 14 проектів: смт.Клесів – 4, с.Карпилівка – 4, с.Карасин – 4, с.Рудня-Карпилівська – 2. Присутні у залі  члени комісії аналізували подані до селищної ради проекти.

Проекти «Капітальний ремонт та переобладнання харчоблоку дошкільного навчального закладу №3 «Веселка»» та «Добудова класної кімнати у коридорі Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та розміщення комп’ютерного класу у ній» знято з конкурсу через передбачене їх фінансування за рахунок коштів обласного та селищного бюджетів.

У результаті обговорення, до голосування допущено 12 проектів, які можна переглянути, натиснувши на назву проекту:

- "Утеплення актової зали Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів"

-"Комп'ютерний кабінет вільного доступу до мережі Інтернет у публічній бібліотеці"

-"Зона Wi-Fi, вільного доступу до глобальної мережі Інтернет"

-"Облаштування спортивно-оздоровчого майданчику на території ЗОШ І ступеню в с.Рудня-Карпилівська"

-"Тепло і затишок для дітей в ДНЗ №3 "Веселка"(поточний ремонт музично-спортивної зали)"

-"Сучасна спортивна зала"

-"Оновлення книжкового фонду шкільної бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Карпилівка"

-"Щасливі діти - щаслива держава"

-" Міні-футбольне поле"

-"Спортивно-ігровий майданчик - засіб формування здорового майбутнього держави"

-"Шкільний сад - як освітнє середовище"

-"Облаштування дитячих ігрових майданчиків для дітей 2-6 років на території дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 "Дзвіночок" смт.Клесів"

Віддати свій голос можна не більше як за 5 проектів. Доступ до голосування в електронному вигляді з’явиться на нашому сайті з 27.05.2019 по 10.06.2019 (15 календарних днів). Протягом вказаного періоду можна також проголосувати й у пунктах супроводу Бюджету участі - в адмінприміщеннях Клесівської селищної ради в смт.Клесів, с.Карпилівка та с.Карасин.

Обсяг Бюджету участі в 2019 році становить 500 тис.грн. Реалізовуватимуться  проекти в межах даного обсягу коштів, що за результатами голосування наберуть найбільшу кількість голосів.