Пластовий табір “Свято весни 2019”

Дата: 23.05.2019 11:12

З 17-го по 19-те травня в урочищі “Коплище”, що поблизу смт.Клесів відбувся пластовий табір “Свято весни 2019”. Свято весни – традиційний пластовий табір який відбувається щороку та несе в собі мету аби друзі пластуни після зими, знову побачились всі в одному місці та відкрили таборове літо. Та цього річ свято мало дещо більшу мету та суть. Перефразувавши астронавта Ніла Армстронга, що першим ступив на місяць, скажу: Маленький крок для Пласту, гігантський стрибок для Клесова. Адже це перший пластовий табір на теренах не те що Клесова, а Сарненського та Рокитнівських районів цілому.

Попри погані прогнози погоди, на передодні відкриття табору, погода сприяла сонцем та лиш мінімальними опадами. Учасниками табору стали близько 130 пластунів та гостей, 100 з яких діти із м.Рівне та Рівненського району, м.Острог, Гощанського району, Корецького району, Здоблунівського району, м.Сарни ну і звісно смт.Клесів. В програмі свята були екомандрівки околицями Клесова, квест, гутірки, вечірня ватра та недільна служба Божа.

Організатори табору висловлюють подяку всім хто долучився до організації та проведенню табору.