“Містечко дитинства” в смт.Клесів

Дата: 03.06.2019 10:32

«День дітей» в Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998, також в цей день відзначають «Міжнародний день захисту дітей».

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

В суботу 1 червня  до Міжнародного дня захисту дітей працівники Клесівського міського будинку культури  підготували цікаву розважальну  програму для дітей «Містечко дитинства». Долучились до підготовки та проведення свята бібліотекарі Публічної шкільної бібліотеки смт. Клесів та вчитель фізичного виховання і педагог-організатор  ЗОШ I-II ступенів ліцею.

На території МБК та паркової зони смт. Клесів діяли :

• творча зона «Street-art галерея» (діти малювали малюнки фарбами на папері та крейдою на асфальті);
  • артистична зона «Хочу співаю, хочу танцюю, а хочу вірш декламую» ;
  • шашкова зона «Майбутній гросмейстер»;
  • бібліотечна зона «Шукачі істини» (учасники за допомогою наданої шифровки  знаходили в книгах вислови відомих людей);
  • пошукова зона «Склади пазл»;
  • зона спортивних змагань «Веселі старти»;
  • атракціони, надувна гірка та батути.

За виконання кожного завдання  юні відвідувачі отримували фішки, які згодом могли обміняти на призи та аква-грим.

В кінці свята організаторами заходу була розіграна  лотерея, за результатами якої  голова Клесівської селищної ради Гриник В.Ф. вручив переможцям призи.