В с. Карасин відбулися заходи, присвячені роковинам загибелі односельця Ярослава Куришка

Дата: 07.08.2019 12:10

04 серпня в с. Карасин відбулися заходи, присвячені роковинам загибелі односельця – солдата-контрактника 30-ї окремої механізованої бригади Ярослава Куришка, який загинув 08 серпня 2014 р. в селищі Степанівка Донецької області під час виконання бойових завдань.
11.00 год. велопробіг за участю учнів школи вулицями села через вулицю Ярослава Куришка.
13.00 год. покладання квітів до меморіальної дошки Ярослава Куришка.
О 14 годині на місцевому сільському стадіоні зібралися жителі та гості села Карасин, щоб вкотре вшанувати мужність та героїзм воїнів, які захищали і захищають нашу країну. На жаль п’ять років тому обірвалося молоде життя нашого односельця Ярослава Куришка але в пам'ять йому проводиться турнір з міні-футболу. Зі словами виступили керівник громади Василь Гриник, учасник АТО Володимир Гевко.
В цьому році взяли участь у турнірі команди з сіл Карасин, Карпилівка та Глушиця. Представники команд подали заявки на участь у турнірі:
1. «ФОРТУНА» (Карасин).
2. «ПОЛІССЯ» (Карпилівка).
3. «АТЛЕТІКО-1» (Глушиця).
4. «АТЛЕТІКО-2» (Глушиця).
Василь Покита, головний суддя турніру, ознайомив команди з регламентом змагань. Провівши жеребкування команди отримали суперників по грі.

Таблиця результатів та підсумкове турнірне становище команд

№ з/п Назва команди Результати В Н П М РМ О Місце
1 АТЛЕТІКО-1 8:1 5:1 3:3 2 1 0 16-5 +11 7 І
2 АТЛЕТІКО-2 1:8 1:0 0:2 1 0 2 2-10 -8 3 ІІІ
3 ПОЛІССЯ 1:5 0:1 1:2 0 0 3 2-8 -6 0 ІV
4 ФОРТУНА 3:3 2:0 2:1 2 1 0 10-4 +6 7 IІ

Переможцем V турніру з міні-футболу пам’яті Ярослава Куришка стала команда «АТЛЕТІКО-1», яка як і «ФОРТУНА» набрали 7 залікових очок, але з кращою різницею забитих і пропущених м’ячів. Команди отримали грамоти, медалі та кубки.
До слова гравці «АТЛЕТІКО-1», Костянтин Савчук та Ілля Набухотний на двох забили 14 голів. Серед місцевих футболістів кращим бомбардиром став Геннадій Шкодич – на його рахунку 6 голів. Найменше пропустив голкіпер «ФОРТУНИ» Володимир Твердий.
По завершенні нагородження команди провели фото сесії.
Слава Україні! Слава нашому Герою Ярославу Куришку!

Інформує в соціальних мережах Михайло Мельник