День захисника України

Дата: 16.10.2019 09:20

14 жовтня біля Клесівської селищної ради відбулися урочистості присвячені святкуванню Дня захисника України.

Святкування розпочалося з привітальної пісні «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні вокального тріо у складі: І.Смицького, С.Ведрова, С.Міщука.

Після виступу хлопців, до відкриття урочистостей запросили голову селищної ради Гриника В.Ф. З відчутним хвилюванням Василь Федорович розповідав про бойові дії на Донбасі, про наші втрати на цій війні, про важливість підтримки ветеранів та волонтерів, що повернулися з передової – так як і сам є ветераном АТО. Схоже, що допоки АТО/ООС/війна не закінчиться, кожний прийдешній День захисника України буде, хочемо ми того чи ні, оповитий сумом та жалем за козаками теперішньої війни, що відважно боронили і надалі боронять наші домівки. Логічно й, що до урочистого підняття прапора України запросили ветеранів АТО та учасників "Пласту", після чого присутні виконали разом гімн України та мали можливість послухати патріотичні пісні у виконанні Клесівського народного аматорського хору.

Згодом, організованою колоною, на чолі якої ветерани АТО та учасники пластового гуртка несли гірлянду Пам’яті(частини якої були презентовані школами громади), рушили до Братського кладовища.

Гірлянду положили до пам’ятника загиблим на Сході воїнам – Сергію Баранову-Орлу та Ярославу Куришку, увіковічнивши хвилиною мовчання. Вічна пам’ять.