Клесівська дитячо-юнацька спортивна школа у фаворитах на загальноукраїнських змаганнях

Дата: 02.12.2019 11:16

Минулого тижня 26-28 листопада у м.Одеса відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н. У складі збірної Рівненської області, за підтримки ГО СК"Фаворит", взяли участь 4 юні борчині - представниці місцевої ДЮСШ - які показали доволі високі результати.

Зокрема, Мацелик Соломія  та Яцкевич Анна «вибороли» бронзові нагороди у категоріях до 30 кг та 39 кг відповідно. Солоха Олена посіла 5 місце (до 36 кг). Найкраще виступила найлегша борчиня  нашого дівочого квартету– Солоха Людмила (до 26 кг), яка завоювала «срібні» нагороди – причому рахунок фінального поєдинку був нічийним – 4:4 (перемогу присудили суперниці за правилом «останньої активної дії»).

Вітаємо дівчат-«зірочок» та їхніх тренерів  з  досягненнями та бажаємо ще більших спортивних звершень у майбутньому. Ви – гордість нашої громади.