6 грудня – День Збройних Сил України

Дата: 05.12.2019 16:37

Цей святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою Верховної  Ради України  1993 року. З числа жителів Клесівської ОТГ на сьогодні у лавах ЗСУ на контрактній основі служать 11 чоловік,  на строкову службу цьогоріч призвали 13 хлопців. Статус ветеранів у нашій громаді мають 99 чоловік, з яких: 28 – учасники ВВВ, 33 – воїни-інтернаціоналісти, 38 – учасники АТО.  Також у цей день  справедливо було б пам’ятною хвилиною мовчання вшанувати військових, які загинули на фронтах усіх, без винятку, воєнних конфліктів, зокрема й Сергія Баранова-Орла та Ярослава Куришка, що полягли у війні на Сході України. Вічна пам’ять… Виконавчий комітет, виконавчий апарат та депутатський корпус Клесівської селищної ради вітає всіх військовослужбовців України з святом.  Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Дякуємо вам! СЛАВА УКРАЇНІ!