Стартував обласний фестиваль «Вифлиємська зірка»

Дата: 13.12.2019 15:05

13 грудня у приміщенні Клесівського будинку культури відбувся відбірковий етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка», у якому взяли участь колективи загальноосвітніх шкіл Клесівської селищної ради.

Конкурсна програма розпочалася виступом учнів 3-го класу Пугацької школи І ступеня, які заспівали колядку «Хай Ісус мале дитя».Учні  Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею представили два твори: тріо «Смайли» виконали веселу співанку «Ой щедрик, щедрик», а колектив «Чарівничка» - ліричну композицію «Молитва на Різдво». З притаманним, і вже упізнаваним, карпилівським  діалектом свої «Різдвяні привітання» запропонували учасники колективу «Поліські соловейки» з Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Конкурсний твір Карасинської школи І-ІІ ступенів члени журі переглянули у запису (формат відео презентації). Останніми виступили учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ансамбль «До-мі-сольки» -  зі своїми емоційно заряджаючими колядками «Їде, їде, Бог» та «Дзінь-дзілінь» .  Як пізніше стало відомо цей колектив, згідно з рішенням журі, і переміг на даному етапі конкурсу та представлятиме Клесівську ОТГ на загальнообласному етно-фестивалі.