ТАЄМНИЧА НІЧ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 28.12.2019 09:38

Парад новорічних свят у Карасині відкрив Святий Миколай. До сільського клубу завітав він із своїми помічниками, ангелятами. Звичайно ж, не обійшлося без нечистої сили - чортенят Антипка та Прутика, які хотіли зіпсувати свято та забрати всі подарунки. Але завдяки казковим героям (учасникам драматичного гуртка Карасинської ЗОШ «Премєра», керівник Наталія Тверда) та всім діткам присутнім в залі, казкове дійство закінчилося перемогою добра над темними силами.

Щоб отримати подарунки від Святого Миколая, до клубу з віршиками завітали вихованці дитячого садочка «Дзвіночок», а учасники хореографічного гуртка «Барвінок» (керівник Наталія Михайлицька),  порадували всіх запальним

флеш-мобом.

Після веселих танців, хороводів, конкурсів завідувачка сільського клубу Світлана Коцюба провела майстер-клас із розпису різдвяного печива глазур’ю. Було приємно спостерігати, як дитяча фантазія оживала на імбирному печиві зимовими візерунками.

За свої старання школярі - вихованці дитячого садочка та дітки села -отримали від Святого Миколая солодкі та смачні подарунки, за які ми щиро дякуємо Клесівській селищній раді та нашому районному депутату Олександру Серпенінову.

Завідувачка бібліотекою села Карасин Надія Яковець.