ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта

Дата: 20.05.2020 11:35

Клесівська селищна  рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про оприлюднення проектів рішень  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2021 рік» та «Про встановлення ставок із сплати єдиного податку у 2021 році» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проектів: враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України селищна рада має щорічно приймати рішення про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти лише протягом року, на який прийняті. Вищевказаними рішеннями визначаються платники податку, об’єкти та база оподаткування, встановлюються ставки податків та пільги з їх сплати.

Проекти рішень Клесівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2021 рік» та «Про справляння єдиного податку у 2021 році», аналізи регуляторного впливу цих рішень, відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розміщені на офіційному веб-сайті селищної ради (klesivska.gromada.org.ua) в розділі «Регуляторна політика» (http://klesivska.gromada.org.ua/analiz-regulyatornogo-vplivu-proektiv-rishen-pro-vstanovlennya-miscevih-podatkiv-i-zboriv-na-2021-rik-11-34-38-20-05-2020/) та «Місцеві податки та збори» ( http://klesivska.gromada.org.ua/miscevi-podatki-i-zbori-na-2021-rik-proekti-11-24-18-20-05-2020/).

Пропозиції та зауваження до проектів рішень приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому вигляді  до фінансового відділу селищної ради та постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально–економічного розвитку Клесівської селищної ради за адресою: 345500, вул.Свободи,10 смт.Клесів, або в електронному вигляді на e-mail klesiv_sarny@ukr.net