Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Дата: 29.05.2020 10:08

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника !

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.

Шкода, що через карантин, який спричинила пандемія  коронавірусу, кожен з вас не відчує в нинішньому році святкову атмосферу веселого дружнього спілкування, щирих посмішок, емоційних хвилин радості, сліз, спогадів.

Для багатьох школярів  це свято сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнений, що повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Я бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
   По-особливому урочистий цей день для випускників, і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми.

Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!

Щастя вам і удачі!

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю всіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою

Клесівський селищний голова                                                 В.Гриник