Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 17:16

Шановні мешканці Клесівської ОТГ!

Нині, в непростий для нашої держави час, ми, як ніколи раніше, розуміємо значимість Конституції та відповідаємо за кожен власний крок на шляху реалізації її ключових засад. Конституція України - це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві. Щиро бажаємо, щоб цієї святкової днини, в кожного з нас міцніло почуття гордості за свою країну! Щоб втілилися усі мрії і сподівання на краще й щасливе життя у власній державі!

Також, особливо хочеться привітати справжніх захисників Конституції України – українських воїнів, які боронять незалежність нашої Неньки-України на її східних теренах. А також працівників медичної галузі, які щодня вступають в бій з невидимим ворогом на ковідовському фронті! Дякуємо Вам за вашу працю!

Від усього серця бажаємо усім міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку в родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень та успіхів у праці!

Зі святом Вас! З Днем Конституції!

Клесівська селищна рада