Подорож країною казок у Клесівській ОТГ

Дата: 02.01.2018 16:26

Напередодні Нового року у Міському будинку культури смт.Клесів показали 6 вистав «Подорож країною казок».  26 та 27 грудня подивитися казку мали можливість учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею, а 28-го – таку ж  виставу відвідали діти працівників виробничого підрозділу «Клесівський кар’єр» ПАТ «Українська залізниця». Після показу вистав в холі Будинку культури на малечу очікувала цікава розважально-ігрова програма: разом із казковими героями водили хороводи навколо ялинки, брали участь в конкурсах та естафетах.

"Вистава дуже сподобалася. А ще я зі Снігуронькою і Дідом Морозом водила хоровод. А Баба Яга перевозила мене та інших дітей на своїй мітлі... Я дуже задоволена!", – поділилася приємними емоціями маленька Олександра.

Окремо організували захід й для діток-пільговиків всіх населених пунктів громади, який відбувся 27 грудня. Крім незабутніх вражень від захопливого видовища, особливою потіхою для запрошених на дійство стали солодкі подарунки, придбані за кошти  селищного бюджету.

У підготовці та показі вистав були задіяні працівники Клесівського МБК: Наталія Бенцал та Олена Овсійчук; хореографічний колектив «Solodance»;  викладач Клесівської дитячої музичної школи – Артем Пікуза, учні: Сашко Опалько, Катруся Галіуліна та Ірина Лотоцька, а також працівники Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею: Ольга Ширко, Наталія Годунко, Наталія Головач, Юлія Дубовець, Юлія Стрілець; звукорежисер – Аля Василець.

Ольга Мартинюк

Більше фото в альбомі "Подорож країною казок" в Клесівському МБК