ОГОЛОШЕННЯ про День благоустрою

Дата: 27.03.2017 16:31
Кількість переглядів: 1912

Про проведення Дня благоустрою

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною, яке так потребує нашого з вами об’єднання зусиль.

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці смт.Клесів, с.Клесів, с.Пугач, с.Карпилівка, с.Рудня-Карпилівська, селище Страшеве, с.Карасин, з 15 березня по 15 квітня на території населених пунктів Клесівської селищної ради місячник з благоустрою:

• 5 квітня 2017 року – День благоустрою;

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку та відповідно до Рішення сесії депутатів Клесівської селищної ради від 15.03.2017 року № 36 «Про заходи по благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області», запрошуємо вас долучитись до заходу по прибиранню селищ та сіл громади  у березні-квітні 2017 року.

Давайте зробимо гарну справу своїй громаді!