День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 25.11.2016 16:47

День пам'яті жертв голодоморів

Колосок пшениці... Хлібина на столі... Звичні речі для нас, прийдешніх українців. На стільки звичні, що ми інколи забуваємо їх цінність. А були часи, коли пшеничний колосок рятував життя, коли крихітка хліба була найціннішим скарбом. Голод... Штучний голодомор 1932 – 1933 р.р. в Україні – найжахливіший спосіб знищення нашого народу. Вісім мільйоних заморених голодом людей України не можна забути. Саме тому, 25 листопада, міському будинку культури смт. Клесів в день пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 р.р. та політичних репресій, був проведений вечір– реквієм, на якому були присутні учні, вчителі загальноосвітніх закладів селища та громадськість. Організатори вечора намагалися донести до присутніх почуття тих людей, які пережили ті старшні часи, щоб в пам’яті не стерлись жахливі події голодомору і щоб людство більше ніколи не знало слова ГОЛОД.