A A A K K K
для людей із порушенням зору
Клесівська територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?

Дата: 26.11.2020 15:04
Кількість переглядів: 192

Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести не більш як із п’яти предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

Як відомо, результати чотирьох із числа обраних  предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти. Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику?

1. Першим предметом має бути українська мова та література. Учням, слухачам (студентам), які оберуть українську мову та літературу , результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони їх вивчали:

-           для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-           для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Учасники ЗНО, складатимуть тест і будуть оцінені за шкалою 100-200 балів для вступу.

 

2. Другим предметом має бути математика. Учням, слухачам (студентам),  результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цей предмет вивчали:

-           для тих, хто вивчав математику на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-           для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Учасники ЗНО, складатимуть тест і будуть оцінені за шкалою 100-200 балів для вступу.

 

3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова. Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

-           для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-           для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-48).

Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою      1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу.

 

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www. lv.testportal.gov.ua, ознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літератури та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень