Шановні військовослужбовці Збройних Сил України та ветерани війн!

Дата: 05.12.2020 18:13

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.  Це свято хоробрих, завдяки незламному духу яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою, а також героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд, бажаємо Вам нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у великій справі служінню Вітчизні, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. І, пам’ятайте, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас, бо тільки за Вами - мирне небо, благополуччя, добробут та процвітання нашої  держави.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!