Шановні депутати місцевих рад, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування Клесівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 06.12.2020 17:46

Щиросердечно вітаємо Вас  з  Днем місцевого  самоврядування! 7 грудня ми відзначаємо професійне свято тих, хто удостоєний честі представляти  інтереси громадян України  у вирішенні найскладніших життєвих питань кожного українця на рівні області, району і теріторіальних громад.  Це свято є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців - управління державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, це справжня влада народу - влада не над громадою, а легітимна влада самої громади, для громади та в інтересах громади, спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб та покращення рівня життя її мешканців. Бажаємо вам – депутатам місцевих, районних та обласних рад, працівникам органів місцевого самоврядування - доброго здоров’я, щастя,  оптимізму, мужності і творчої наснаги, родинного благополуччя та успіхів у подальшому зміцненні народовладдя  як запоруки утвердження свободи та незалежності нашої держави!

Виконавчий апарат, виконавчий комітет, депутатський корпус Клесівської селищної ради