Засідання позачергової 2-ої сесії Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області другого скликання

Дата: 07.12.2020 10:59

2 грудня  2020 року відбулося пленарне засідання позачергової 2-ої сесії Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області другого скликання. На ньому було розглянуто та затверджено питання щодо підсумків виборів Клесівської селищної ради по виборчих округах №4 та №7, про Регламент Клесівської селищної ради, перелік природоохоронних заходів на 2020 рік та внесення змін до селищного бюджету Клесівської селищної ради на 2020 рік. Одним з питань порядку денного засідання сесії було затвердження старост старостинських округів  Клесівської селищної ради. Старостою с. Карасин затвердили Шкодича Миколу Павловича. Питання щодо затвердження старости с. Карпилівка перенесено.