Добрі справи – як маяки

Дата: 24.12.2020 10:19

Адміністрація, колектив, батьки та вихованці ДНЗ №3 «Веселка» висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ " ККНК" «Технобуд» за надану спонсорську допомогу – набір дитячих шафок для одягу. Упевнені, що Ваші  діяння спонукатимуть й інших до благодійництва, бо добрі справи – як маяки -  світять тим, хто потребує та чекає допомоги і те світло завжди дарує любов, змінює віру та відроджує загублену надію. Тож нехай ті зернята доброти та радості, які Ви сієте серед людей, повернуться щедрими врожаями вдячності, поваги та визнання. Бажаємо Вам усіх житєвих гараздів, процвітання та розвитку, любові й тепла на Вашому життєвому шляху.