Подарунки від ЮНІСЕФ

Дата: 29.12.2020 11:39

Представництво ЮНІСЕФ в Україні у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» подарували  учням закладів освіти Клесівської селищної ради гігієнічні бокси з освітньо-розважальними матеріалами на тему превенції поширення вірусу COVID-19.

Бокси отримають:

1. Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  3. Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  4. Карасинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  5. Пугачська загальноосвітня школа І ступеня Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  6. Рудня-Карпилівська загальноосвітня школа І ступеня Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.