Підсумки on-line конкурсу дитячих малюнків «Різдвяна листівка»

Дата: 06.01.2021 13:14

Завершився on-line конкурс дитячих малюнків «Різдвяна листівка», який проводився в соціальній мережі Facebook Клесівським МБК за сприяння ТОВ "ККНК "Технобуд".  Участь в конкурсі взяли, мабуть,  найталановитіші та найкреативніші діти, які люблять малювати. Серед 31роботи, що були прийняті організаторами конкурсу, обрали чотирьох переможців методом  інтернет-голосування за найбільшою кількістю вподобайок. Серед них: Костюк Захар, 6 років;  Глабець Богдана, 12 років; Михайлицька Аріна 8 років; Корнелюк Алевтина 7років.

Їхні малюнки радуватимуть клесівчан з білбордів в центрі селища (біля центральної ялинки та навпроти Свято-Благовіщенського собору), які були виготовлені спеціалістами ТОВ "ККНК "Технобуд" та люб'язно подаровані нашим односельчанам.

Найближчим часом переможців та всіх учасників конкурсу буде нагороджено подарунками від ТОВ "ККНК "Технобуд".