16 січня - День захисників ДАПу

Дата: 16.01.2021 13:56

Сьогодні, 16 січня – День пам’яті «кіборгів», день вшанування захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України.

В обороні цього об'єкта брали участь не тільки воїни, але і медики з волонтерами, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. Тому пам'ять присвячена усім, хто стояв за Україну в ті дні.

«Упродовж  242 днів, з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю, українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону ДАПу, серед них був і мій Сергій. Вічна пам'ять та низький уклін тобі Сину», - написала Оксана Володимирівна на особистій сторінці  у ФБ, мама загиблого героя-«кіборга».

Вічна пам’ять оборонцям нашої Батьківщини…