КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» надає послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам

Дата: 26.01.2021 16:31

КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів»  надає послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам, професійної орієнтації та адаптації, медичної та фізичної реабілітації.
     Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс медичних, педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушених функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство.
     До Центру приймаються особи з обмеженими можливостями I-III групи інвалідності, які потребують комплексної реабілітації та здатні до самообслуговування.
     Термін комплексної реабілітації інвалідів складає – 30 днів.
     В Центрі створено умови безперешкодного доступу для інвалідів: пандуси, ліфти, підйомники, туалети і душові кімнати, обладнані стаціонарними підтримуючими засобами.
     Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів I-III груп різних нозологій.

«Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» знаходиться за адресою: вул.Санаторна, 3, с.Олександрія, Рівненського району, тел.:(036) 227-33-33.