«Граніт» та «Полісся» в одній відбірковій групі чемпіонату району з футзалу

Дата: 27.01.2021 15:08

Для участі у турнірі "Лицарі футбольного м"яча - жінкам"  зареєструвалися 26 команд. Клесівську громаду представлятимуть – клесівський «Граніт» та «Полісся» з Карпилівки. 25 січня відбулося жеребкування,  команди були розподілені  на шість підгруп. Обидва наші колективи потрапили  у групу «3». Ігри відбудуться 31 січня за коловою системою.

Група "3"

1.  "Полісся" (Рокитнівська ОТГ)

2. "Фаворит" (Сарни)

3. "Полісся" (Карпилівка)

4. "Граніт" (Клесів)

5. "Темп" (Корост)

В цілому чемпіонат проходитиме у три етапи. Зональний етап  відбудеться  30-31 січня матчами у вищезгаданих підгрупах. У півфінальну частину турніру, який проводитиметься 14 лютого, потрапляють по дві кращі команди з кожної підгрупи. Дванадцять півфіналістів розподілять на 4 групи (по 3 колективи в кожній), переможці яких зіграють у фіналі7 березня.

Всі ігри відбуватимуться в спорткомплексі  "Арена-Сарни".

Кращих гравців турніру буде запрошено для комплектування основного складу збірної команди Сарненського району з футзалу для участі у змаганнях обласного рівня.