Голова обласної ради відвідав найбільше підприємство громади

Дата: 28.01.2021 10:12

З робочим візитом до ТОВ «ККНК «Технобуд»  завітав голова обласної ради Сергій Кондрачук, детутати обласної ради Олександр Процюк, Ігор Ясенюк, Андрій Пехотін та голова Клесівської громади Віктор Буйний.

Як відомо, «Технобуд» є одним із лідерів у галузі гірничої промисловості в Україні, а для Клесівської громади найбільшим бюджетоутворюючим підприємством та спонсором. 48% власних доходів бюджету громади – податки, які сплачує підприємство, окрім цього, завдяки ТОВ ККНК «Технобуд», виконані ремонтні роботи доріг, готуються до здачі в експлуатацію стадіон, парк, також діє спонсорська допомога для ФК «Граніт» та СК «Фаворит».

На зустрічі також обговорено ряд питань щодо співпраці, зокрема можливості використання комплексу споруд філії «Моноліт» як приміщення для розвитку дитячого і юнацького дозвілля та ремонт дороги від Клесова до Томашгорода.